Savoy Westend HotelLoading...

Career Savoy Westend Hotel

فندق كتاب في Karlovy Vary (Czech Republic)

احجز الآن
تحقق في
الدفع ...
1
ليل nights

Career

DO TÝMU SPOLUPRACOVNÍKŮ HLEDÁME SCHOPNÉ KANDIDÁTY NA POZICE:

    • SALES & MARKETING MANAGER:
    • manažer prodeje a marketingu, který zastoupí mateřskou dovolenou
    • praxe v hotelu na stejné pozici min. 3 roky
    • praxe v osobním jednání s klienty a komunikativní vystupování
    • excelentní čeština, výborná angličtina a ruština
    • znalost hotelového systému Fidelio nebo podobného programu
    • znalost cestovního ruchu
    • samostatnost a schopnost převzít zodpovědnost za svěřené úkoly
    • ochota cestovat, pracovní odhodlání, odolnost proti stresu
    • zaslat životopis v českém a anglickém jazyce

    NABÍZÍME:

    • moderní pracovní prostředí v luxusním hotelu
    • mzdové podmínky odpovídající znalostem a zkušenostem, bonusy/prémie
    • možnost učit se a získat velké zkušenosti

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • zodpovědný za chod obchodního oddělení včetně rezervací
    • monitorování a analyzování trhů a vývojových trendů, nacházení nových obchodních příležitostí
    • analýza prodejních a finančních ukazatelů
    • reprezentování hotelu na jednáních se stálými obchodními partnery, potencionálními zákazníky
    • účast na veletrzích, workshopech, konferencích a výstavách
    • vyhodnocování prodejních aktivit
    • pravidelné podávání zpráv generálnímu řediteli a vedoucím pracovníkům hotelu

    • Zdravotní sestra – asistent/ka SPA managera
    • Recepční
    • Kuchař/ka pro teplou kuchyni
    • Kuchař/ka pro studenou kuchyni
    • Portýr
    • Masér/ka
    • Pokojská
    • Uklízečka

    Nabízíme:

    • odpovídající platové ohodnocení
    • bonusový program pro zaměstnance
    • příjemné pracovní prostředí 5* hotelu
    • možnost rozvoje a vzdělání
  • ání

V případě, že Vás některá z pozic zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis na: e-mail: hr.manager@savoywestend.cz