Savoy Westend HotelLoading...

Hotelový Resort-Resort

Savoy Westend Hotel
 
Rezervujte Zde
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc/í Noci

Resort

SAVOY WESTEND HOTEL***** KARLOVY VARY

Perla moderního lázeňství a tradiční balneologie

Stejně jako se Karlovy Vary právem honosí titulem nejkrásnějšího a nejznámějšího lázeňského města České republiky, tak i luxusní lázeňský resort Savoy Westend Hotel bez jakýchkoli pochybností patří k nejvyhledávanějším a nejvýznamnějším lázeňským zařízením svého druhu nejen v Čechách, ale i v celé Evropě.

Svou jedinečnost, exkluzivitu a uznání si získal tento pětihvězdičkový resort především svým nezaměnitelným spojením tradičního lázeňství s nejmodernějšími léčebnými metodami a trendy. Odborní lékaři se specializací v oblasti balneologie, vlastní diagnostické centrum s laboratoří, úzká spolupráce se specializovanými pracovišti u nás i v zahraničí, nabídka více jak 300 léčebných, lázeňských, wellness a kosmetických procedur a především za všech okolností individuální přístup k potřebám a přáním svých klientů – to vše jsou atributy, které činí léčebno-lázeňské centrum hotelu Savoy Westend naprosto unikátním.

Stěžejním léčebným programem hotelu Savoy Westend je Komplexní lázeňská léčba, jež beze zbytku využívá lokální přírodní léčivé zdroje – minerální vody, oxidu uhličitého a rašeliny – a jejich léčebné účinky aplikuje prostřednictvím lázeňských procedur, z nichž mezi ty nejdůležitější patří vodoléčba, termoterapie, elektroterapie, pohybová terapie, nutriční poradenství a samozřejmě nesmíme zapomenout na tu, jež proslavila karlovarskou lázeňskou léčbu po celém světě – pitnou kúru lokálních minerálních pramenů.

Pitná kúra je základem karlovarské lázeňské léčby již po dlouhá staletí. Zdejší minerální vody mají blahodárný účinek a dokáží zmírnit celou řadu zdravotních potíží zažívacího traktu.  Účinnost celého léčebného procesu zvyšuje aktivní pohyb v přírodě a procházky v okolních lesích. I v tomto ohledu nabízí hotel Savoy Westend ideální podmínky, neboť se nachází v těsné blízkosti lázeňských lesů, v docházkové vzdálenosti od lesních promenád a vyhlídek.

Klidné a tiché prostředí dotváří lázeňskou atmosféru tohoto exkluzivního resortu, který je tvořen pěti historickými vilami, z nichž každá patří mezi architektonické skvosty své doby. Díky citlivé rekonstrukci si uchovaly svůj půvab a šarm a své hosty tak dokáží přenést do světa prvorepublikové noblesy a elegance.

Ať už se pojedete do Karlových Varů léčit nebo jen odpočinout, luxusní hotelový a lázeňský resort Savoy Westend Hotel Vám od každého nabídne to nejlepší.

Stáhnout O resortu PDF

Naše Poslání
Naším cílem je připravit všem hostům jedinečné a nezapomenutelné zážitky v 5hvězdičkovém rezortu. Prostřednictvím těch nejkvalitnějších ubytovacích a ...
Více informací
Služby
Pokojová služba 24 hodin Ostraha 24 hodin Royal Club program Služba kulturního referenta Transfery Zajištění limuzíny Půjčování aut Exkurze a v...
Více informací
Historie
Hotel Savoy Westend se nachází v nejprestižnější lokalitě Karlových Varů známé jako Westend. Díky celkově příznivé ekonomické situaci a rozsáhlé výsta...
Více informací