Savoy Westend HotelLoading...

Stravování-Savoy Royal Restaurant

Savoy Westend Hotel
 
Rezervujte Zde
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc/í Noci

Savoy Royal Restaurant

Gastronomická restaurace

Otevřěno!

 

 

  • Objevte filozofii Gastronomy of life – Nové čtení tradičních českých jídel. Vyvážená kombinace originálního podání a inovativní kuchyně, která splňuje všechny standardy.

Zdravého stravování.

Rodrigo Retamal
 

Vážení hosté restaurace Savoy Royal,

Jmenuji se Rodrigo Retamal a narodil jsem se v Chile, v hlavním městě Santiago de Chile.

Od raného dětství jsem se více zajímal o vědu než o gastronomii a dokonce jsem i nastoupil na technickou univerzitu. Vášeň pro vaření, která se náhle objevila, mi však otevřela nový nádherný svět chutí a vůní, znalostí o kulturách, nové dojmy a možnost uvědomit si své vnitřní já.

Dnes nelituji, že jsem odešel z univerzity a začal s gastronomií, protože jsem díky tomu našel své povolání. Pracoval jsem po celém světě: nejen v Evropě, ale také ve vzdálených zemích jako Austrálie, USA a Argentina. Díky mé mezinárodní zkušenosti jsem měl možnost studovat kuchyni celého světa!

Je to už 17 let od chvíle, kdy jsem začal vařit, a dnes jsem hrdý, že s Vámi můžu sdílet novou etapu mého života – otevření znamenité restaurace Savoy Royal, ve které se snažím ztělesnit své znalosti a uvědomit si všechny své zkušenosti. Při vytváření menu jsem se řídil touhou vytvořit moderní koncept lehkého a zdravého jídla, kterému nepředchází mnoho hodin přípravy, při kterém potraviny ztrácí všechny své výživové hodnoty a chuť. Jídlo, které bude potěšením nejen pro Vaše chuťové buňky, ale také pro Vše oči!

Moje první menu bude věnováno 100. výročí vzniku Československé republiky. Tímto bych rád vyjádřil úctu k české kuchyni a budu se snažit abych Vám jí představil z nové a také z cela neočekávané strany.

Tímto Vás zvu do restaurace Savoy Royal, milí přátelé!

Brzy se uvidíme!