Savoy Westend HotelLaden...

Karriere Savoy Westend Hotel

Hotel in Karlovy Vary

Jetzt buchen
Ankunft
Abreise ...
1
Nacht Übernachtung

Karriere

DO TÝMU SPOLUPRACOVNÍKŮ HLEDÁME SCHOPNÉ KANDIDÁTY NA POZICE:

  • SALES & MARKETING MANAGER:
  • manažer prodeje a marketingu, který zastoupí mateřskou dovolenou
  • praxe v hotelu na stejné pozici min. 3 roky
  • praxe v osobním jednání s klienty a komunikativní vystupování
  • excelentní čeština, výborná angličtina a ruština
  • znalost hotelového systému Fidelio nebo podobného programu
  • znalost cestovního ruchu
  • samostatnost a schopnost převzít zodpovědnost za svěřené úkoly
  • ochota cestovat, pracovní odhodlání, odolnost proti stresu
  • zaslat životopis v českém a anglickém jazyce

NABÍZÍME:

  • moderní pracovní prostředí v luxusním hotelu
  • mzdové podmínky odpovídající znalostem a zkušenostem, bonusy/prémie
  • možnost učit se a získat velké zkušenosti

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovědný za chod obchodního oddělení včetně rezervací
  • monitorování a analyzování trhů a vývojových trendů, nacházení nových obchodních příležitostí
  • analýza prodejních a finančních ukazatelů
  • reprezentování hotelu na jednáních se stálými obchodními partnery, potencionálními zákazníky
  • účast na veletrzích, workshopech, konferencích a výstavách
  • vyhodnocování prodejních aktivit
  • pravidelné podávání zpráv generálnímu řediteli a vedoucím pracovníkům hotelu

  • Zdravotní sestra – asistent/ka SPA managera
  • Recepční
  • Kuchař/ka pro teplou kuchyni
  • Kuchař/ka pro studenou kuchyni
  • Portýr
  • Masér/ka
  • Pokojská
  • Uklízečka

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • bonusový program pro zaměstnance
  • příjemné pracovní prostředí 5* hotelu
  • možnost rozvoje a vzdělání

V případě, že Vás některá z pozic zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis na: e-mail: hr.manager@savoywestend.cz